Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czeski film, czyli awans po parczewsku

Utworzony przez Przemek z Lbn., 21 listopada 2013 r. o 09:57
Tak... kolejna wielka sensacja wprost z potentata prasowego zwanego "Słowem Podlasia". Typowa "zapchajdziura" nieistotna dla zwykłych obywateli. Ta "wielka afera" wyszła z kręgu współpracowników, których zżera zazdrość o kilka złotych więcej wynagrodzenia, a którzy takimi właśnie "akcjami" informacyjnymi tylko potrafią się dowartościować natomiast zawodowo stoją ciągle w miejscu. Sprawa jest prosta - chcesz być lepszy to się postaraj, albo zmień pracę.
Białakanalia ma rację...już Cię lubię :)  wielce urażeni się znaleźli bo ich ktoś nie poinformował... jakby nie wiedzieli i nie znali (no chyba że w parczewskim starostwie pracuje z 1000 pracowników  :):) :) a może jeszcze wieczorek zapoznawczy powinien Starosta im zorganizować z darmową wyżerką i alkoholem... "Słowo Podlasia" niech się zajmie poważnymi tematami, bo póki co, zaczyna spamować internet...  ktoś słusznie na forum zauważa... Ps. a Pani dziennikarka niech szuka ciekawszych przedruków z innych gazet i niech zacznie  poruszać bardziej ambitne tematy... (a może ja mam za duże oczekiwania  w stosunku do osoby która niema  wykształcenia dziennikarskiego i nie wie co to dobry, merytoryczny artykuł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak... kolejna wielka sensacja wprost z potentata prasowego zwanego "Słowem Podlasia". Typowa "zapchajdziura" nieistotna dla zwykłych obywateli. Ta "wielka afera" wyszła z kręgu współpracowników, których zżera zazdrość o kilka złotych więcej wynagrodzenia, a którzy takimi właśnie "akcjami" informacyjnymi tylko potrafią się dowartościować natomiast zawodowo stoją ciągle w miejscu. Sprawa jest prosta - chcesz być lepszy to się postaraj, albo zmień pracę.
Tajemniczy informator informatorką był raczej :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że pani Magdalena Nowicka - Nowak do późnych godzin nocnych siedzi na tym forum i pisze komentarze korzystne dla siebie i pana starosty. Dziwi mnie pani wypowiedź, że nie ma pani obowiązku informować swoich pracowników o swoim awansie. Pani zna polskie prawo ? Wątpię. Jeśli pani uważa, że ten awans się pani należy to czego się pani wstydzi ??? Uważa pani za normalne, że podwładni dowiadują się o tym, że pani jest ich szefem po miesiącu czy półtora ? Takie rzeczy możliwe są chyba tylko w Polsce D ewentualnie w Afryce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że dla pana starosty całą winę za "aferę" ponoszą pracownicy "zazdrośni" o awans koleżanki. Szkoda, że pan starosta nie widzi winy w sobie. Gdyby od razu powiedział, że awansuje tą panią nie byłoby tych wszystkich "sensacji". Sądził pan panie starosto, że ukryje pan awans swojej koleżanki do końca swojej kadencji ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi na to że P. Magda może do swojej kariery (była już pracownikiem chyba wszystkich wydziałów) dopisać jedną z ważniejszych funkcji w urzędzie. Myślę że trzeba będzie przyjrzeć się tej błyskotliwej karierze - od osoby przynieś, wynies, pozamiataj do kierownika? Jak pokazuje życie P. Starosta lubi się otaczać ludźmi nieporadnymibo wówczas może się wykazać wiedzą. Jak widać P. Magda jest kolejnym przykładem choroby trapionej ten urząd - zespołu BMW. Polega na tym że kluczowe stanowiska, nagrody, dodatki i przywileje trafiają zawsze do BIERNYCH-MIERNYCH ale WIERNYCH reszta jest gnojona i pełni rolę murzynów taki urząd takie zwyczaje. O poziomie P. Magdy świadczy już sam ton wypowiedzi, jak w normalnych warunkach kierownik może powiedziec że podlegli mu pracownicy nie musza wiedzieć że jest ich szefem, na co ta pani liczyła że będzie pobierać dużo większe wynagrodzenie kierownicze za pracę która wykonywała do tej pory? Świństwo. Brak honoru. Jak ta pani może patrzeć w oczy pracownikom - no tak może jest coraz aktywniejszym członkiem PSL to do "czegoś" zobowiązuje. Niektórzy piszą o zazdrości - myślę że nikt jej nie zazdrości. Jako zwykły pracownik była poprostu miernym nikim teraz nagle jest fenomenalna aż tak że dostała taka propozycje. Życzę jej dalszych awansów - tylko kto będzie za nią podejmował decyzję - może Pan Janusz , ale nie on jest zapracowanych a pamięć też ma słaba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Thanks for taking the time to talk about this, I’m fervently about this and I appreciate studying this topic. Please, while you gain information, please update this web site with increased information. I’ve found it very helpful. There must be charging stations everywhere. Giuseppe Zanotti Shoes iuseppe Zanotti Sale Giuseppe Zanotti Booties Giuseppe Zanotti Moccasins  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe..ale sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to Rada Powiatu a może jej przewodniczący p. K. Jaszczuk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się lepiej wypowiadać nie będę. Słuchajcie znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizacja-polozenia Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...